Vydejte Ultra HD kolekci se všemi pořady s Tomášem Holým

Prosím hlasujte, vydavatelé nevěří, že by se prodalo aspoň 1000 kusů!

Výzvu už podpořila řada známých osobností a bývalých dětských herců.


My,  níže podepsaní

Požadujeme vydání všech dochovaných materiálů s Tomášem Holým, na discích BluRay. Přednostně ve 4K rozlišení.Tam, kde je to technicky možné, ať jsou znovu načteny z filmového materiálu v kvalitě vhodné pro dnešní Ultra HD televizory a domácí projektory. Většina z nich byla totiž natočena na jakostní negativ Kodak Eastman, který má potřebné rozlišení i pro 4K.

Přimlouváme se za vytvoření komentářových stop s pamětníky, dokud ještě žijí. Podobně, jako to dělají např. otec a syn Svěrákovi. Natáčení filmu s Tomášem bylo jistě plné zážitků a příhod a bylo by škoda, kdyby nebyly zaznamenány pro další generace. Pokud se zachovaly nějaké materiály z natáčení, fotografie, prosíme o nějaké ty bonusy.

Žádáme, aby byl konečně zakoupen a vydán i německý seriál Unterwegs nach Atlantis, ve kterém Tomáš také hrál.Tento seriál byl natočen z větší části u nás, souběžně s legendárními Návštěvníky. S nimi má společného i autora Otu Hofmana. Kromě Tomáše Holého v něm můžeme vidět více českých herců: Mahulenu Bočanovou, Rudolfa Hrušínského, nebo třeba Jana Pohana.

autor výzvy, Tomáš Franke

Vaše jméno
Město
Povolání
Váš e-mail (nebude zveřejněn)
Komentář (volitelný)
Chci svůj podpis zveřejnit Odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.

Podepsalo 2758 lidiček

Pokud vám nepřišel mail s ověřením hlasu, pošlete si jej znovu tady.

Signatáři výzvy