Vydejte Ultra HD kolekci se všemi pořady s Tomášem Holým

Prosím hlasujte, vydavatelé nevěří, že by se prodalo aspoň 1000 kusů!

Je nutné do konce léta 2021 sebrat 10 000 podpisů, jako důkaz zájmu pro vydavatele.

Výzvu už podpořila řada známých osobností a bývalých dětských herců.


My,  níže podepsaní

Požadujeme vydání všech dochovaných materiálů s Tomášem Holým, na discích BluRay. Přednostně ve 4K rozlišení.Tam, kde je to technicky možné, ať jsou znovu načteny z filmového materiálu v kvalitě vhodné pro dnešní Ultra HD televizory a domácí projektory. Většina z nich byla totiž natočena na jakostní negativ Kodak Eastman, který má potřebné rozlišení i pro 4K.

Přimlouváme se za vytvoření komentářových stop s pamětníky, dokud ještě žijí. Podobně, jako to dělají např. otec a syn Svěrákovi. Natáčení filmu s Tomášem bylo jistě plné zážitků a příhod a bylo by škoda, kdyby nebyly zaznamenány pro další generace. Pokud se zachovaly nějaké materiály z natáčení, fotografie, prosíme o nějaké ty bonusy.

Žádáme, aby byl konečně zakoupen a vydán i německý seriál Unterwegs nach Atlantis, ve kterém Tomáš také hrál.Tento seriál byl natočen z větší části u nás, souběžně s legendárními Návštěvníky. S nimi má společného i autora Otu Hofmana. Kromě Tomáše Holého v něm můžeme vidět více českých herců: Mahulenu Bočanovou, Rudolfa Hrušínského, nebo třeba Jana Pohana.

autor výzvy, Tomáš Franke

Vaše jméno
Město
Povolání
Váš e-mail (nebude zveřejněn)
Komentář (volitelný)
Chci svůj podpis zveřejnit Odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.

Podepsalo 2751 lidiček

Pokud vám nepřišel mail s ověřením hlasu, pošlete si jej znovu tady.

Signatáři výzvy